Niedziela 26.03

Opis warsztatów na dole strony

YODAME – Yoga Dance Meditation to część warsztatów z Cyklu YODAME – Master your Mastery (Droga Mistrza w Sobie).

Ciało nasz najważniejszy pojazd, doskonała maszyna, jaki mamy z nim kontakt, jak się poruszamy oddychamy jak się czujemy w ciele, nasza moc, siła wytrzymałość do przejawienia się w życiu. Ciało często u mężczyzn jest na końcu dopóki nie zacznie się psuć, na samochód wydajemy wiele więcej nic na swoje ciało aby pracowało jeździlo latało, lśniło.

To praktyka w której zapraszam mężczyzn do osadzania się w sobie w ciele w czuciu, poprzez 3 narzędzia jak joga (asany i pranayamy), taniec intuicyjny i medytacja. Każda taka sesja ma za zadanie zatrzymać mężczyznę w momencie aby mógł spotkać się poprzez swoje ciało i kontakt z nim ze swoja siła mocą i niemocą, utrzymując stan w którym jest na krawędzi swoich możliwości i stoi w tym, jest obecny, czuje swoje granice i jak je przekracza u siebie i innych będąc w umyśle w logice a nie w czuciu, ciała i serca. To praktyka Wojownika Serca który zmęczony walką ze sobą, światem i wiatrakami idzie w Życie odważnie 'doświadczując’ Siebie, relacji opartych na zaufaniu, prawdzie i męskiej esencji z którą przyszedł na ten świat.

Warsztat świadomej praktyki obecności. To czas i miejsce spotkania dla Mężczyzn gotowych kroczyć w prawdzie tego kim jestem. To moment, by z odwagą chcieć dowiedzieć się o sobie więcej, w działaniu i interakcji z innymi Braćmi. Poprzez żywe, świadome ciało i uważny umysł, w ruchu zintegrowanym z oddechem. Otworzymy przestrzeń obserwacji swoich wyborów, ograniczeń, decyzji, przekonań, blokad, potencjałów. Przyjrzymy się temu, co w Męskim ważne jest dla nas tu i teraz, w chwili obecnej.

Reset to proces, który polega na powrocie do stanu pierwotnego lub początkowego. Reset jest potrzebny, aby zapobiec wypaleniu się, zmęczeniu i stagnacji.

Wiele działań wymaga od nas ciągłego wysiłku i skupienia uwagi. W długiej perspektywie wpływa to niekorzystnie na nasz układ nerwowy i jakość naszego życia. Reset, to zajęcia, które pozwolą Ci odzyskać balans i poczuć wewnętrzną harmonię.

W trakcie zajęć będziemy wykonywali ćwiczenia ruchowe i oddechowe. Będzie też prowadzona relaksacja i wizualizacja. To wszystko, aby pomóc Twojemu autonomicznemu układowi nerwowemu wrócić do ustawień fabrycznych.

Reset to stan, który daje nam przyjemne poczucie spokoju, umożliwia refleksję. Często w trakcie codziennych zajęć nie mamy czasu na zastanowienie się nad swoim postępowaniem i procesami decyzyjnymi. Reset pozwala nam na autorefleksję, na lepsze zrozumienie, co robimy i co możemy poprawić.

Pomaga nam w zmianie nawyków, dając nową świeżą perspektywę. W natłoku codziennych obowiązków może to być trudne, ale jest niezbędne do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu. Poprzez reset, możemy odświeżyć swoje myśli i podejście, co ułatwi nam wprowadzenie pozytywnych zmian w naszym życiu. Pozwala na odkrywanie nowych rzeczy. W stanie tym pojawiają się nowe pomysły, do świadomości przebijają się odkładane na potem potrzeby oraz niezrealizowane zainteresowania i pasje.

Dobry reset pozwala nam na regenerację naszych sił i energii. Dzięki temu możemy wrócić do naszego codziennego życia z nową energią i świeżym spojrzeniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o seksie?

I choć seksualność to nie sam seks to zapraszam na otwarty warsztat, który ukierunkowany jest na odkrywanie naszej męskiej seksualnej natury. Gdzie nie ma tematów taboo, a wszystkie pytania są dozwolone. Gdzie możesz nauczyć się tantrycznych technik cyrkulacji energii seksualnej lub tego jak być lepszym kochankiem i co to w ogóle znaczy. Tego jak obudzić swoją energię witalną, czy jak być bardziej obecnym w łóżku. To też przestrzeń na zmierzenie się ze swoim wstydem i strachem. Na historie takie jak brak energii seksualnej, albo brak erekcji. Będą pytania. Będą odpowiedzi. Będą doświadczenia i będą wyzwania.

Share cultural knowledge from clans, tribes, islanders of Polynesia. Discover the concept of “mana”. Acknowledge the Polynesian philosophies. Learn more about the Maori Haka explained by a native. Get to know other Polynesian Haka. Perform a powerful Haka.

Głos to potężny kanał połączenia z pierwotną, duchową siłą stwórczą, łączy nas ze źródłem.

Na przestrzeni wieloletniej praktyki studiowania zagadnień związanych z oddechem i głosem oraz jako przewodnik w procesach uwalniania głosu, ciągle jestem świadkiem jak doniosłe znaczenie dla jakości doświadczania życia ma głos. Jest on fenomenalnym kanałem samouzdrawiania, harmonizowania energii, regulowania procesów wewnętrznych i zewnętrznych, jest pomostem między światami, łączy z pierwotną wielowymiarową naturą nas samych. Właściwości Twojego głosu są genialne, doskonałe i potężne! Jeśli odważysz się go odkryć, pozwolisz mu być wolnym – może przemienić Twoje życie uwalniając naturalny potencjał innych poziomów. Gdy mu zaufasz, uwalniasz się do życia w prawdzie, do swobodnego doświadczania miłości, obfitości, otwartości, harmonii i radości życia!

Praktyka (NATURA GŁOSU) łączy poziom fizyczny, emocjonalny, psychiczny i duchowy, a także relacyjny (społeczny), jest więc doświadczeniem holistycznym.

Zapraszam Was w męską podróż po uwolnienie. Po wyjście z odwiecznej gry w kata i ofiarę, w winę i karę.

Krzywdził i był krzywdzony, cierpiał i zadawał cierpienie. W naszych rodach są skrzywdzeni i poniżeni oraz ci którzy krzywdzili i poniżali. Kaci i ofiary. W naszych poprzednich wcieleniach również byliśmy tymi, którzy zadawali gwałt i śmierć, jak i tymi, którzy byli gwałceni i uśmiercani. Poniżającymi i poniżanymi. Wszystko to mamy w swojej energii. Niesiemy te ciężary przez życie i mają one realny wpływ na to, co nam się w tym życiu przydarza. Spróbujemy wspólnie zakończyć ten taniec kata z ofiarą, wyjść z tej gry i odzyskać wolność. Zapraszam Cię w tę podróż ustawieniową, w której będziemy pomagać sobie m.in. oddechem. To będzie głębokie doświadczenie spotkania z przodkami, ze swoimi ranami, programami i traumami przekazywanymi nam z pokolenia na pokolenie. Uwalniającego spotkania z samym sobą.

Zapraszam na spotkanie w Kręgu. Chcę Wam powiedzieć z czym do Was przychodzę i zaprosić do wyrażenia swoich potrzeb i oczekiwań. Mam dla Was propozycję podróży inicjacyjnej, która będzie poszukiwaniem, spotkaniem i połączeniem energii męskich i kobiecych w sobie… Jak to się zadzieje i co się z tego wyłoni…jest na razie tajemnicą…

Wspólnie zakończymy podróż i zamkniemy przestrzeń Festiwalu.